“Це був один з найважчих років”: Степанов про те, чи написав заяву у відставку

Максим Степанов

Як повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24”, що не писав заяву про відставку.

Також Степанов відповів на запитання, чи розмовляв він з міністром економіки Ігорем Петрашком і міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, які вже написали заяви на звільнення за власним бажанням, Степанов відповів:

“Ні, не розмовляв. Рішення прийняли конкретні люди – Петрашко і Криклій – я просто не встиг з ними ще переговорити, у зв’язку з чим вони прийняли таке рішення”.

Максим Степанов зазначив, що сам "заяву не писав". На запитання, чи буде він це робити, міністр МОЗ відповів:

"Вже більше 6 місяців, починаючи з листопада, почали збирати підписи за мою відставку. Я знаю точно, що я зробив за цей рік і як ми проходимо цю епідемію. Я вважаю, що це був один з найважчих років в історії України. У нас є досягнення, ми зробили навіть не крок, а стрибок вперед".

Водночас, речниця голови Верховної Ради Ольга Туній у Facebook повідомила, що до парламенту "надійшло подання прем’єр-міністра України про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова".