“Це буде піком російської агресії” – політолог про плановану поїздку Зеленського на 76-у сесію Генеральної асамблеї ООН

Фото з вільних джерел

Як зазначив в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на каналі “Україна 24” російський політолог Андрій Піонтковський планована поїздка Володимира Зеленського на 76-у сесію Генеральної асамблеї в ООН.

Зазначимо, відкриття якої відбудеться 14 вересня, - це правильне тактичне рішення в зв'язку з російською агресією, яка посилюється.

"Я думаю, що дуже правильно Зеленський запланував відвідування в кінці вересня США. Навколо України складається дуже напружена ситуація. На всіх російських пропагандистських каналах загрози щодо України стають все рішучішими. У розпалі "операція Гляйвіц", в якій дві складові: дати обґрунтування нового витка російської агресії, це щоденні звинувачення України в вигаданих терактах у Росії, і сьогодні з ранку чергова тема "розіпнутих хлопчиків" на Донбасі, обстріли мирних жителів "українськими фашистами", - сказав політолог.

На думку Піонтковського, це буде правильне тактичне рішення.

"У цій ситуації дуже важливо опинитися в цей момент в США як для оперативного зв'язку з американським керівництвом, так і для прямого звернення з трибуни Генасамблеї до світової спільноти. Ці дні будуть піком нового витка російської агресії. І дуже актуальним буде перебування Зеленського в Нью-Йорку в цей час", - сказав Піонтковський.

Відкриття 76-ї сесії Генасамблеї ООН віддудеться 14 вересня, загальні дебати відбуватимуться 21-27 вересня. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сказав, що можливість візиту Володимира Зеленського на Генасамблею ООН опрацьовується, але остаточного рішення поки немає.

Дипломат і експосол України в США Валерій Чалий переконаний, що Зеленський міг би зустрітися з Володимиром Путіним на сесії Генасамблеї ООН, проте, як повідомляє"Українська правда", Путін не братиме участі в сесії.