Стільки негативу йде: нардепка від “Європейської солідарністі” прокоментувала заміну міністра МОЗ

Максим Степанов

Як зазначила нардепка від фракції “Європейська солідарність” Ніна Южаніна у програмі “Україна з Тиграном Мартиросяном” на каналі “Україна 24” звільняти міністра охорони здоров’я Максима Степанова і призначати нового міністра треба було набагато раніше.

За словами Ніни Южаніни наразі складна ситуація і тому не може бути головний санітарний лікар головою МОЗ.

“Я не знаю, кого вони можуть призначити. Це має бути людина виключно з професійного середовища. Я це чула від провідних медичних працівників, які говорили, що саме причиною невдач є зокрема те, що очолює цей напрямок якраз Віктор Ляшко. Тут провина Степанова в деяких питаннях, можливо, менша, ніж Ляшка. Але тепер він буде міністром – я дуже здивована”, — сказала вона.

Крім того, нардепка прокоментувала заміну тепер, як абсолютно непродумане рішення.

"Вони (монобільшість у Раді – ред.) розуміють, що 226 голосів за звільнення Степанова у залі буде. І для них неприйнятно, очевидно, щоб зала звільняла міністра, якого вони так просували, захищали стільки часу, і з яким вони провалили багато моментів, пов’язаних з пандемією, з боротьбою з цією хворобою. Те, що заміщають зараз, мені здається абсолютно непродумане рішення, треба було це робити трохи раніше. Стільки негативу не йде ні про кого, як про цього міністра. Для цього є підстави. Він чомусь поставив себе політиком, а не виконавцем, він корону надів на голову, яка не давала йому можливості спуститися і трохи подивитися на різні боки та змінити свій стиль роботи", — сказала вона.