Стали відомі причини, якими прикривається Путін, аби не зустрітися із Зеленським

Володимир Путін

Як розповів в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” розповів російський політик Леонід Гозман президент Росії Володимир Путін шукатиме будь-які приводи, щоб не зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським.

За словами Гозмана, Путін весь час говорить про трактористів, шахтарів, які нібито воюють, нібито у громадянській війні в Україні.

“Путін не хоче зустрічатися із Зеленським, тому що ця зустріч для Путіна означає, по-перше, що він визнає Зеленського рівним собі, а по-друге, що він визнає свою участь у війні з Україною, чого йому не хочеться робити. “, – пояснив він.

На думку російського політика, Путін попередньо погодився зустрітися із Зеленським "тільки тому, що на нього тисне Європа і каже йому: у тебе конфлікт, ти повинен розмовляти".

"Мені здається, зустріч важливіша для Зеленського, а Путін шукатиме якісь приводи, щоб від неї відмовитися. Зокрема, нинішні українські санкції - чудовий привід, щоб відмовитися від зустрічі", - сказав Гозман.

Нагадаємо, прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що санкції України проти російських компаній і фізичних осіб є перешкодою для зустрічі Володимира Путіна і Володимира Зеленського.