Стали відомі подробиці зустрічі американської делегації із представниками фракцій ВР України

Фото Україна 24

Нардеп від фракції “Голос” Андрій Осадчук в програмі “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” розповів про візит держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україну.

Сьогодні вранці відбулася перша зустріч американської делегації з представниками фракцій Верховної Ради. Це була зустріч за участю Дмитра Разумкова, Давида Арахамії, Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Юрія Бойка і Андрія Осадчука. Був формат протокольної зустрічі, ми більше говорили, американська сторона більше слухала, і Давид Арахамія висловив побажання (про призначення Квін — ред.) і не більше, це пропозиція однієї політичної сили.

Для мене як для члена парламенту важливо, що з нами зустрілися першими. Це важливий політичний жест, що парламент сприймається як центр прийняття управлінських і політичних рішень. Але, чесно кажучи, я, коли йшов, чекав на досить холодну тональність розмови, оскільки багато чого парламент недопрацьовує. Але зустріч була дуже теплою і доброзичливою", — розповів він.

Держсекретар США Ентоні Блінкен вкотре наголосив на чіткій позиції Америки щодо України:

"Ця зустріч дуже важлива, це без будь-якого пафосу і всяких політичних уподобань. Дуже важливо, що державний секретар США за підтримки такої великої делегації приїхав до України і дуже чітко та однозначно повторив позицію Сполучених Штатів, що вони не відступлять ні на крок у підтримці України в її протистоянні з Російською Федерацією. Це те, що принесе величезну користь Україні в найближчі місяці та, напевно, роки", — сказав він.

Нагадаємо, Держсекретар США Ентоні Блінкен сьогодні, 6 травня перебуває з офіційним візитом в Києві.