Стали відомі деталі розслідування організації замаху на вбивство “правої руки” керівника СБУ Наумова (Відео)

СБУ оголосила підозру колишньому першому заступнику голови СБУ Дмитру Нескоромному у організації готування замовного вбивства глави внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що правоохоронці наразі здійснюють заходи щодо розшуку Нескоромного з метою допиту, як підозрюваного, та вручення клопотання про обрання запобіжного заходу. Підозру вручили родичам експершого заступника голови СБУ.

Крім того, СБУ оприлюднила докази причетності Нескоромного до підготовки злочину.

“Головне слідче управління Служби безпеки України, котре здійснює досудове розслідування цього злочину під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора, встановило, що Дмитро Нескоромний спільно зі співробітником Антитерористичного центру при СБУ Юрієм Расюком вирішили позбавити життя начальника ГУВБ СБУ Андрія Наумова. Серед доказів, які це підтверджують, – відео- та фотоматеріали, аудіозаписи розмов Ю. Расюка, Д.Нескоромного та інших осіб, під час яких, зокрема, обговорюється організація вбивства, виконавці та інші деталі”, – йдеться у повідомленні. 

За версією слідства основним мотивом злочину став той факт, що Андрій Наумов був перешкодою для повернення Дмитра Нескоромного на високу посаду в керівництві СБУ, а також виступав проти призначення окремих членів екскоманди Нескоромного в СБУ.

“Фігуранти справи розробили детальний план посягання на життя А.Наумова. Задля його виконання співробітник АТЦ Ю.Расюк упродовж жовтня 2020 – січня 2021 року підшукав виконавців злочину, забезпечив їх фінансування, організував стеження за А.Наумовим. Це також підтверджено матеріалами справи та відповідними аудіо записами”, – сказано у повідомленні.

Правоохоронці також оприлюднили аудіозаписи, на якиx зафіксовані розмови фігурантів справи. На першому Расюк з іншою особою обговорює організацію замовного вбивства Наумова. 

В той же час сам Нескоромний на своєму Telegram-каналі повідомив, що СБУ намагалися потрапити до його помешкання, де перебує родина підозрюваного.

Як раніше повідомляв ІА “7Днів-Україна”, полковника СБУ Юрія Расюка 23 січня затримали за підготовку вбивства “правої руки” керівника Служби безпеки України.