Стало відомо, що держсекретар США на днях прибуде до України не сам

Разом із державним секретарем США Ентоні Блінкеном на початку травня до України прибуде його заступниця з політичних питань Вікторія Нуланд.

Про це повідомила пресслужба Державного департаменту США.

“Заступник держсекретаря Нуланд відвідає Лондон, Велику Британію і Київ (Україна), з 4 по 6 травня 2021 року”, – йдеться в повідомленні.

Раніше державний секретар США Ентоні Блінкен заявив про намір відвідати Україну з дводенним візитом, який триватиме 5-6 травня. Блінкен приїде в Україну на запрошення глави МЗС Дмитра Кулеби.

Зокрема, він планує провести зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, іншими офіційними особами та представниками українського громадянського суспільства. Також заплановані зустрічі Блінкена з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем і предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм.

6 травня глави української та американської дипломатії проведуть переговори. Вони обговорять розвиток стратегічного партнерства України та США, поглиблення взаємодії у політичній та безпековій сферах, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій.

Також Блінкен проведе зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, іншими високопосадовцями та представниками громадянського суспільства.