Кравчук у реанімації: стало відомо хто очолюватиме українську делегацію ТКГ на Донбасі наприкінці серпня

Віце-прем‘єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніковповідомив, хто представлятиме Україну на переговорах Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі, поки лікуватиметься голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Як відзначив Резніков в ефірі телеканалу «Україна 24» , наступне засідання ТКГ планується на кінець серпня.

"Очолює українську делегацію у Тристоронній контактній групі Кравчук Леонід Макарович і станом на сьогоднішній день поки що він знаходиться на лікарняному. Я не буду розкривати медичні питання і приватного характеру. Завершиться його лікарняний і він продовжить, я маю надію, абсолютно так само керувати українською делегацією. В разі, якщо раптом не буде можливості взяти участь у засіданні - я як перший заступник голови української делегації буду представляти Україну під час цих засідань", - сказав Резніков.

«Екстрене засідання робочої групи ТКГ з питань безпеки на постійній основі відбувається для того, щоб врегульовувати ситуацію порушення режиму тиші та припинення вогню, не потрібно скликати саме Тристоронню контактну групу. Є відпрацьований механізм, цим займаються наші представники в безпековій групі. Що стосується наступного планового засідання ТКГ – це кінець серпня», - зазначив віцепрем’єр.

Тому що, за його словами, щороку в серпні роз’їжджаються всі представники, зокрема представники ОБСЄ.

«Очолює українську делегацію в ТКГ Леонід Кравчук. І станом на сьогодні поки що він знаходиться на лікарняному, я не буду розкривати питання медичного і приватного характеру. Завершиться його лікарняний – і він продовжить, я маю надію, абсолютно так само керувати українською делегацією. Якщо раптом він не матиме можливість взяти участь у засіданні, я як перший заступник голови української делегації представлятиму Україну під час тих засідань», - заявив Резніков.