Стало відомо до якої країни можуть “переїхати” переговори щодо Донбасу

Як заявив в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, переговори Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу після завершення карантину можуть переїхати з Мінська до Польщі.

“Я думаю, якщо взяти колишній соціалістичний табір, то я б назвав Польщу. Тут не буде питань, ми з Польщею не завжди були друзями, але були й часи дружби. Було і багато проблем, і на кордоні, і не тільки. Тому ніхто не скаже, що Польща вірний друг України. Це було б нормально”, – зазначив Кравчук.

Глава української делегації розповів чому обрали Польщу:.

"Таких країн дуже багато. Це повинна бути нейтральна країна, демократична, в жодному разі не Білорусь, тому що вона вустами Лукашенка каже, я б сказав, непристойні речі щодо України. Вона під каблуком Росії, вона недемократична країна, яка душить мітингувальників. У такій країні мати майданчик для переговорів - про це навіть незручно говорити. Думаю, Росія буде проти, їй потрібно, щоб на переговорах були представники ОРДЛО, а їх вивозити за межі нашої території буде непросто. Але іншого шляху немає, ми ніколи не погодимося на Мінськ. Якщо Мінськ - я наступного дня заяву напишу про звільнення з посади", - підкреслив він.