Стало відоме рішення МОН щодо присудження Киві наукового ступеня

Ілля Кива

Атестаційна колегія Міністерства освіти вирішила скасувати присудження народному депутату від “Опозиційної платформи – За життя” Іллі Киви наукового ступеня.

“Щойно на засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про скасування рішення спецради Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості про присудження Іллі Ківі наукового ступеня кандидата наук з держуправління”, — повідомила народна депутатка від “Слуги народу” Юлія Гришина.

Окрім того, вона відзначила, що керівника спецради, наукового керівника та опонентів позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років.

"Члени колегії розглянули рекомендації експертних рад із питань проведення експертизи дисертацій МОН щодо порушення деякими спеціалізованими вченими радами нормативно-правових актів із питань присудження наукових ступенів. Відповідно до рекомендацій, скасовано рішення щодо присудження наукових ступенів доктора наук Порпуліт О.О., Кочину В.В., Ларіну В.В., кандидата наук Киві І.В. і Козіну О.Є", — повідомили у пресслужбі МОН за результатами засідання.