Справа в трубі:”Все, що Марченко та Медведчук перевели в офшори – доведеться віддати назад”- Данілов

Віктор Медведчук та Оксана Марченко

Що відомо про справу щодо труби

Труба нічим, на перший погляд, не примітна, адже те, що вона кілька років належала Медведчуку, а не Україні – ніхто не помічав.

Директор НАБУ Артем Ситник ще в грудні 2020 року говорив, що ця справа перебуває фактично на завершальній стадії досудового розслідування. Однак порушити справу процесуально може тільки Генеральний прокурор. Про це пише 24 канал.
Чому практично рік Ірина Венедиктова не давала справі хід – питання, як завжди, залишається відкритим. Хоча, може тому, що слідство вели детективи НАБУ, директора якого усіма силами намагаються відсторонити від керівництва цим же Бюро.

Читайте також: “Цирк продовжується”: повна версія розмови Медведчука із Сурковим (Відео)

За принципом, краще пізно ніж ніколи, на трубу знов звернули увагу. І тепер все, що Марченко та Медведчук взяли, перевели в офшори – доведеться віддати назад. Принаймні такий меседж після чергового засідання РНБО озвучив секретар Ради – Олексій Данілов.

Читайте також: Як та на чому кум Путіна заробляв у Криму

Саме ж повернення в державну власність української частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок", що належить "Прикарпатзахідтрансу", буде після судових засідань, які мають відбутися найближчим часом. Надалі ним керуватиме Укртрансбезпека, принаймні про таке розповів голова Фонду держмайна.

Автор:Катерина Соляр