Сьогодні депутати проголосували за закон щодо заочного засудження по справах Майдану: “Побачимо вироки” (Відео)

Фото з вільних джерел

Сьогодні після обіду у Верховній Раді відбулося два позачергових засідання. Одне ініціювала фракція “Європейська солідарність”, її підтримала і решта опозиційних фракцій.

Про це повідомляє 5 канал.

Відставки Максима Степанова не буде. Прем’єр не вноситиме відповідну постанову на голосування парламенту. Поки що. Попри те, що цього вимагає опозиція. “Європейська солідарність” та “Голос” ініціювали постанову, у якій покладають відповідальність за провалену вакцинацію та боротьбу з коронавірусом на уряд та Міністерство охорони здоров’я. Проте, під куполом забракло голосів. Це підсумки першого позачергового засідання.

Щодо другого позачергового засідання, депутати проголосували закон, який допоможе пришвидшити вироки у справах Майдану. Він спрощує процедуру заочного засудження.

"Всі ці злочини не могли бути покарані. По ним слідство працювало, але, коли ця справа потрапляла у суд, справа зупинялася у зв'язку з відсутністю особи. Справи майдану які слухаються уже протягом 7 років мають шанс реально просунутися і можемо побачити вироки", – запевнив народний депутат від "Слуги народу" Денис Монастирський.

Народний депутат від фракції "Голос" Андрій Осадчук додав: "злочинці, які вчинили тяжкі злочини проти громадян України і переховуються на тимчасово окупованих територіях, ми не будемо застосовувати "Інтерпол" коли мова йде про тимчасово окуповані території".