Шоумен Сергій Притула заявив про нові амбіційні плани, проте наткнувся на протиріччя

Телеведучий та член партії “Голос” Сергій Притула оголосив, що прагне очолити політсилу. Чинна керівниця партії Кіра Рудик висловила впевненість, у тому, що очолюватиме “Голос” й надалі.

Про це Притула заявив в інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

“Я бачу себе новим керівником і мені подобається те, що я бачу”, – зазначив телеведучий.

Водночас він додав, що проведення партійного з’їзду, на якому є можливим його обрання на посаду, залежатиме від волі чинного керівництва партії.

У коментарі журналістам голова партії "Голос" Кіра Рудик підкреслила, що нині має довіру переважної більшості членів партії та планує очолювати політичну силу й надалі.

"Як голова партії, я дуже пишаюся тим, що в партії "Голос" є люди з політичними амбіціями. Однак за останні півтора роки роботи пана Сергія ми бачили, що у нього було багато політичних амбіцій – він хотів бути керівником київського осередку, депутатом Київради, потім він хотів, здається створювати свій власний проєкт, потім повертався до шоу-бізнесу... І зараз він планує очолити партію "Голос". Ми підтримуємо амбіції наших партійців, однак будемо діяти виключно за процедурою. Голову партії обирає з’їзд. Такий з’їзд у нас вже був на початку січня, де ми з’ясували питання про довіру мені як голові партії. Я отримала близько 90 відсотків підтримки", – наголосила вона.

За словами Рудик, наступний з’їзд відбудеться у липні 2021 року. На переконання нардепки, на ньому члени партії також висловлять їй довіру.

При цьому Рудик не виключає, що Сергій Притула має певний рівень підтримки серед членів партії, однак наголосила, що нині "Голос" має лише одного лідера.

"У партії "Голос" є один лідер – це я. Інші люди є кандидатами для того, щоб очолити певну посаду. Чи зможуть вони очолити посаду, вирішить з’їзд", – зазначила вона.

Водночас нардепка наголосила, що у партії немає політичного розколу, а також що у неї відсутній особистий конфлікт із Притулою.