Шкарлет уточнив, як навчатимуться в освітніх закладах із 24 лютого

Відвідування закладів освіти учнями та студентами буде дозволено лише у “жовтих” та “помаранчевих” карантинних зонах. У “червоних” зонах працюватимуть лише початкові класи та дитсадки.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

“З 24 лютого на всій території України встановлюється “жовтий” рівень, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Також заборонено проведення масових заходів за участі з більш ніж однієї групи чи класу та за присутності глядачів”, – пояснив Шкарлет.

Міністр наголосив, що якщо в якомусь з регіонів буде оголошено "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки, продовжити роботу у звичному режимі зможуть лише дитячі садки та молодші класи. Всі інші заклади освіти будуть вимушені перейти на дистанційну форму навчання.

"Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й  батьків та освітян", – заявив Сергій Шкарлет.

  • Кабінет міністрів продовжив карантин до 30 квітня і запровадив адаптивний карантин в Україні з 22 лютого. Так, залежно від епідемситуації, регіони буде поділено на чотири зони за рівнем епідеміологічної ситуації.
  • Міністерство освіти та науки запустило платформу для дистанційного та змішаного навчання "Всеукраїнська школа онлайн" для учнів 5-11 класів.
  • Заклади освіти можуть не переводити учнів на дистанційну форму навчання на час карантину, а використати "змішану" форму.