Рожевий, жовтий, зелений та блакитний – чотири бюлетені на місцевих виборах 25 жовтня. Як голосувати?

Прийшовши на виборчу дільницю, готуйтесь до того, що на цьогорічних виборах, ви отримаєте чотири різних кольорів бюлетені: голосування за міського голову – рожевий, депутатів міської ради – жовтий, депутатів районної ради – зелений та депутатів обласної ради – блакитний. Як правильно їх заповнити?

Бюлетень за міського голову – ставимо в квадратику за свого обраного кандидата плюсик або галочку.Щоб проголосувати за депутатів – міської, районної чи обласної ради, а це три різні бюлетені, але з однаковою системою голосування – у першому квадратику необхідно ставити + або галочку v, обираючи спочатку ОБОВ’ЯЗКОВО партію.

Обрати можна лише одну політичну силу. Без поставленої позначки за партію – бюлетень буде вважатися недійсним. В сусідньому квадраті у довільній формі, головне, щоб цифра була зрозуміла, пишемо цифру кандидата, за якого хочемо віддати свій голос, нуль перед цифрою ставити не обов’язково. Важливо – кандидат, якого ви підтримуєте, повинен належати до партії, яку ви відзначили в першому віконці, в інакшому випадку голос вважатиметься недійсним. Тобто, голосування має бути, як в кросворді, по горизонталі. Але, якщо ви поставите тільки позначку за партію – ваш голос зарахують. Таким способом голосуємо у всіх трьох бюлетенях за депутатів різних рівнів.

ЩЕ РАЗ: партія обов’язково, номер кандидата із цієї ж самої партії. Не переплутайте. Не можна обирати партію одну, а кандидата з іншої партії.Якщо ви допустили помилку, заповнюючи бюлетень – маєте право отримати новий, просто зверніться з письмовою заявою до члена дільничної виборчої комісії. Не правильно заповнений бюлетень одразу погашається членом комісії.

Не ігноруйте вибори 25 жовтня – прийдіть і зробіть СВІЙ вибір.