“Росії вигідно говорити про Мінські угоди й не виконувати їх”,- нардеп про наслідки і причини

Фото з вільних джерел

Як заявив в ефірі програми “Україна Сьогодні” на телеканалі “Україна 24” народний депутат від фракції “Голос” Роман Костенко ситуація з Мінськими угодами вигідна Росії, тому це конфлікт надовго. 

За його словами, це робиться для того, щоб впливати на вступ України до НАТО.

“Зараз ми розуміємо, що вхід до НАТО – це 30 країн Європи, Північної Америки. І ми розуміємо, що зараз Росія через свої енергетичні можливості, політичні може впливати на багато країн, які входять до НАТО…

На сьогодні я не бачу найближчої перспективи на декілька років для вступу України до НАТО. Але Україна має політично працювати, бо це політичне рішення".

"Росії вигідно говорити про Мінські угоди й не виконувати їх. І це конфлікт надовго, зокрема для того, щоб впливати на наш вступ до НАТО. Вони в будь-який момент або ескалують ситуацію, або деескалують.... Вони себе так ставлять у Європі... як країну, яка відповідає за безпеку країн. "Ми можемо тут і в Східній Європі відповідати повністю за питання стабільності" - ось позиція Російської Федерації.

Звичайно, вони нам ніколи не даватимуть вступити до НАТО, тому що це питання їхньої безпеки. Тут не потрібно бути великим експертом, щоб це розуміти. І дійсно, вони зроблять все, щоб ми туди не пішли", - сказав політик.