Путін зробив невдалу спробу “потролити” керівництво України – екссекретар РНБО про те, що з того вийшло

Володимир Путін

Як розповів екссекретар РНБО Олександр Данилюк у програмі “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” президент Росії Володимир Путін своїм інтерв’ю хотів “потролити” керівництво України.

За словами Данилюка це інтерв’ю було зроблено вчора вночі, буквально опівночі із невеликою кількістю переглядів, проте все змінилося на ранок наступногго дня.

"Я ще вночі його побачив і здивувався, що не так багато переглядів було. Якось не дуже сильно його розганяли. Дивно, радше, це для нас все адресувалося. Чому така позиція? Позиція в принципі дуже проста – 20 хвилин Путін говорить тільки про Україну, і виділив окремий час, щоб потролити керівництво України. Можна по-різному ставитись до Зеленського, опозиційні партії його критикують, але в таких відносинах ми всі маємо підтримувати президента, ми маємо чітко тримати одну лінію стосовно Росії. Так-от, такий тролінг я вважаю абсолютно недоречним", — сказав він.

Щодо зустрічі Зеленського з Путіним Данилюк зазначив:

"Фактично Путін сказав: про міжнародну безпеку я тут з Байденом планую поговорити, і це не ваша (України – ред.) справа взагалі. А що стосується Донбасу – то це ваші (України – ред.) внутрішні проблеми, а Крим – це взагалі поза межами дискусії. Фактично що зараз робить Путін – він нагадує нашій владі про те, що ви там щось говорили про зустріч, а зараз замовкли, то я вам нагадую, що я не проти, але на моїх умовах. Саме про це воно й було. На зустрічі з Зеленським Путін говоритиме у своєму стилі, принижуючи українське керівництво. Тому я був проти цієї зустрічі, доки там не буде погоджено дві теми – Донбас і Крим. До того немає чого зустрічатися", — сказав він.

Нагадаємо, в інтерв'ю каналу "Росія" Путін багато уваги приділив Україні, висловивши, зокрема, побоювання, що ракетам НАТО буде з України ближче летіти до Москви.