“Путін з’їсть його на сніданок”: Яценюк розповів про небезпеку для Зеленського

Володимир Зеленський

Як зазначив під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, який транслював телеканал “Україна 24”, експрем’єр-міністр Арсеній Яценюк президент України Володимир Зеленський у жодному разі не повинен погоджуватись вести переговори з президентом Росії Володимиром Путіним віч-на-віч.

За його словами, хоча Росія є агресором, вона хоче представити себе як жертву.

"Це абсолютна дурня, тому що Росія підписала Будапештський меморандум і його порушила. Вона порушила стратегічний договір про дружбу й співпрацю з Україною... Вони анексували територію Криму, окупували райони Донецької та Луганської областей, і кажуть, що їм хтось загрожує. Найкращий спосіб стримати Росію - бути об'єднаними, єдиними й всередині, і зовні. Я не критикую пана Зеленського, але я б йому порадив не мати жодних окремих сепаратних переговорів з паном Путіним. Він може говорити з Путіним лише у супроводі наших найкращих союзників - Сполучених Штатів та Європи. Якщо він почне такі сепаратні переговори з Путіним, Путін з'їсть його на сніданок", - наголосив експрем'єр.

Як зазначив Яценюк, Путін хоче зміцнити свою владу всередині Росії, "тому показує, що він проти всього світу - проти України, проти Європи, проти Сполучених Штатів".

"Ми маємо усвідомити, що найкращим способом зупинити Путіна буде залишатися згуртованими - йдеться про Європу, США та Україну - посилити санкції проти Російської Федерації й особисто Путіна", - додав він.