“Путін під час своєї відповіді президенту Зеленському зробив цікаву обмовку” – Арестович

Як заявив радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в програмі “Народ проти” на каналі “Україна 24 президент Росії Володимир Путін під час своєї відповіді президенту України Володимиру Зеленському зробив цікаву обмовку”.

Як зазначив Арестович, Путін зробив цікаву річ, він фактично дезавуював Мінські угоди. Він сказав, “з республіками “ЛНР” і “ДНР”, які Росія ніколи до цього не визнавала.

"Дуже складна ситуація, тому що наша позиція принципова, вона полягає в тому, що ніяких переговорів з так званими "ЛНР" і "ДНР" не буде і не може бути, навіть в умовному просторі, в режимі "фантастика на другому поверсі" — сказав він.

Крім того, за словами Алестовича, це застереження, але ця обмовка фактично — словесний вихід із Мінських угод. Тобто ми розуміємо, в яких категоріях вони мислять, на ТКГ видно, що з початку 2014 року вони безперервно проводять одну і ту ж лінію, яка полягає в тому, що потрібно визнати "ЛНР" і "ДНР" так звані, а Росія відразу стає посередником, як Франція і Німеччина, і не є стороною конфлікту. Вони послідовно всі гуманітарні, економічні, питання безпеки завжди прив'язують до факту визнання.

"Це важкий глухий кут, мало хто розуміє, як з цього вибиратися. Країна-член Ради безпеки ООН, яка має право вето, послідовно втирає окуляри світовій спільноті", — сказав він. Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним "в будь-якій точці українського Донбасу". Путін на це відповів, що з питання Донбасу Україні потрібно домовлятися з "керівниками" так званих "ЛНР" і "ДНР",- повідомляє Арестович.