“Путін обіграв усіх”: американський офіцер про загрозу нападу на Україну

Скріншот з відео – Гаррі Табах.

Як зазначив в ефірі ток-шоу “Сьогодні” на телеканалі “Україна 24” військовий аналітик, капітан першого рангу ВМС США у відставці Гаррі Табах президент Росії Володимир Путін не зацікавлений у повномасштабній війні проти України, оскільки сьогодні він і так отримує все чого хотів.

За словами Табаха, Путін “встав із колін з початку цього року”, коли нафта зросла в ціні.

“Можу навести приклади, що сталося за останній рік. Путін обіграв усіх завдяки лівим ЗМІ, експорту – без армії, без погроз, без ядерної зброї. Він умовив усіх. В Америці та Європі прийшла слабка влада – які вже стверджують, що все вирішуватиметься лише дипломатичним чином. Наш директор з національної безпеки пан Салліван вийшов і сказав, що ми повинні забезпечити Росії безпеку після саміту Байдена з Путіним…” – сказав він.

"Зазвичай війна не починається, коли кажуть - ось зараз, зараз... Вам ніхто не казав - ось зараз у вас анексують Крим, почнеться війна на Донбасі. Це все трапилося протягом декількох днів... З моїх спостережень - навіщо Путіну війна з Україною сьогодні? Він досяг всього чого він хотів. Піти в лобову атаку з Україною... Зараз уже не 2014 рік, армія не та, генерали не ті. Він вмиється кров'ю, це буде кінець Росії. Навіщо?" – зазначив американський військовий.