“Прем’єра також замінять” – нардеп від “Слуги народу” розповів на коли буде відставка всього уряду

Фото Верховної Ради

Народний депутат від “Слуги народу” Олег Дунда заявив про те, що на жовтень планується відставка всього уряду разом із прем’єром Денисом Шмигалем, утім деяких міністрів залишать на своїх місцях.

Про це Дунда сказав в ефірі “Суспільна студія” на UA: Першому.

“Я думаю, що у нас буде десь на початку жовтня новий Кабмін. Деякі міністри залишаться, але більша частина — будуть вже нові міністри відповідно до нових завдань і нових цілей”, — сказав Дунда.

За його словами, прем'єра також замінять.

"Шмигаль у нас займався питання розвитку економіки України під час коронакризи, це було надголовне завдання. На сьогодні у нас є вже трошки інше завдання, це — вихід з коронакризи. Там вже інші інструменти, інші бачення. По-друге — це питання безпеки, яке стало на порядку денному найважливішим", — пояснив нардеп.

Дунда назвав свої слова "враженням від ходу подій, що існує".

  • Верховна рада планує відправити у відставку трьох-чотирьох міністрів. Про це журналістам 7 вересня повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Арахамія не назвав міністерства, в яких можуть замінити голів. Водночас поскаржився, що "нормальні люди" з бізнесу не хочуть іти в політику.
  • 7 вересня спікер ВР Разумков відкрив VI сесію Верховної ради.
  • 6 вересня Разумков заявив, що цієї осені низка міністрів можуть піти у відставку за власним бажанням, а частина очільників відомств можуть покинути Кабмін у "добровільно-примусовому форматі".
  • Верховна Рада на позачерговому засіданні 30 березня звільнила міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та очільника Мінфіну Ігоря Уманського. На посадах їх замінили Максим Степанов і Сергій Марченко.