Польща звернулася до НАТО та Європейського Союзу щодо України на тлі загрози російського вторгнення

Фото з вільних джерел

Сейм Польщі закликав НАТО та Європейський Союз надати Україні всебічну підтримку на тлі загрози російського вторгнення.

Про це повідомляє Onet.

“Ми звертаємося до урядів країн НАТО та ЄС з проханням надати всебічну підтримку Україні, яка опинилася перед війною. Сейм Республіки Польща висловлює свою незгоду з політикою Російської Федерації, яка порушує міжнародне право”, — йдеться у резолюції, ухваленій сеймом 27 січня.

Також у документі зазначається, що польський парламент із занепокоєнням спостерігає за діями Російської Федерації щодо України.

"Ця діяльність є серйозним ризиком виникнення збройного конфлікту та дестабілізації Європи, що суперечить інтересам Республіки Польща", — наголошують автори документу.

Енергетичний тиск і Північний потік-2

Як зазначається, одним із виразів нинішньої кризи є енергетичний тиск Російської Федерації, спрямований проти країн Європейського Союзу та асоційованих з ним країн.

"Ми проти запуску газопроводу "Північний потік-2", який руйнує європейську єдність перед лицем агресивних дій Російської Федерації", - заявили депутати.

«Сейм Республіки Польща висловлює свою опозицію політиці Російської Федерації, яка порушує міжнародне право та руйнує порядок і мир у Європі. Переживши історією 20 століття, ми вважаємо це своїм обов’язком - як члена Держави Північноатлантичного договору та Європейського Союзу – закликати наших союзників і партнерів до дій солідарності, спрямованих на запобігання загрози збройного конфлікту в Європі», – йдеться в резолюції парламенту.