Північна і Південна Кореї знову в переговорному процесі на найвищому рівні

Фото - AP Photo
Фото – AP Photo

Сьогодні зранку представники двох країн уже провели переговори.

Як повідомляє Associated Press, на переговорох ішлося про черговий, хоч і невеликий крок у зближенні країн.

“За інформацією південнокорейського міністерства об’єднання, високопоставлені офіційні особи двох країн 1 червня в прикордонному селі Пханмунджом обговорили можливість створення відділення зв’язку в північнокорейському прикордонному місті Кесон і організації спільного святкування “Декларації 15 червня” про мир, прийнятої після першого міжкорейського саміту в 2000 році”, – йдеться у повідомленні.

Офіційний Сеул також запропонував провести військові переговори для зменшення напруженості на кордоні двох Корей, а також переговори за участю Червоного Хреста для возз'єднання сімей, розділених війною на півострові у 1950-53 роках.

Читайте також: Кінець війни і рух до возз’єднання: лідери Північної і Південної Кореї підписали історичну угоду (Відео)

Лідери Північної і Південної Кореї зустрічались уже двічі за останні місяці. Зокрема, була підписана угода про укладення миру між цими країнами, що формально перебувають у стані війни.

Також і президент США після того, як КНДР підірвала свій ядерний полігон, хоч і скасував спершу зустріч із Кім ЧСен Ином, та за два дні заявив, що ця зустріч 12 червня цілком може відбутись.

Читайте також: Трамп дав задню — Білий дім підтвердив зустріч президента США і лідера КНДР