Після зустрічі з Зеленським Макрон анонсував переговори з Путіним

Фото з вільних джерел

Президент Франції Еммануель Макрон планує найближчим часом провести переговори з російським колегою Володимиром Путіним. Зокрема, він планує обговорити питання України.

Про це повідомила пресслужба Єлисейського палацу.

Там нагадали, що Макрон під час переговорів з президентом України Володимиром Зеленським підтвердив прихильність Франції “єдності та суверенітету України”, а також наголосив на важливості розвитку двосторонніх відносин. Говорячи про ескалацію ситуації на Донбасі, лідер Франції заявив про готовність повністю дотримуватися Мінських домовленостей і бажання знайти “міцне політичне рішення конфлікту”.

В Єлисейському палаці також зазначили, що президент Зеленський обговорив загострення ситуації на Сході України та дії Росії з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель у форматі відеоконференції.

"Вони відзначили, що висновки паризького саміту, що відбувся 9 грудня 2019 року, залишаються цілком актуальними та вимагають від Росії взаємодії з Україною для сприяння їх реалізації. Президент республіки скоро обговорить це з президентом Путіним", — додали у пресслужбі Макрона.