Підсумки 10 липня: у Кремлі заявили, що Порошенко не вітав Путіна з Днем Росії 12 червня 2014 року

За минулу добу більше тисячі українців одужали від Covid-19
За останню добу найбільшу кількість випадків (COVID-19 – ред.) зареєстровано у Закарпатській області – 112, Львівській області – 82, Рівненській області – 74 та місті Києві – 118.

Про це повідомив Максим Степанов.

За даними Telegram-каналу МОЗ “Коронавірус у регіонах”, всього в Україні зареєстровано 52043 випадки коронавірусної хвороби COVID-19: нових за минулу добу – 819, одужало – 24800 осіб (+1016 за добу), померло – 1345 осіб (+18 за добу), підозри на захворювання отримали – 99603 особи (+1093 за добу).

У Кремлі заявили, що екс-президент України Петро Порошенко не вітав президента РФ Володимира Путіна з Днем Росії 12 червня 2014 року. Як передає власний кореспондент УНІАН В РФ, про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. «Не можу підтвердити цей факт). Жодних обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачені під час таких національних свят, не здійснювались, і не здійснюється, власне, і зараз, на жаль», – сказав Пєсков, відповідаючи на запитання УНІАН, могла б адміністрація президента Росії надати докази відповідного привітання чи спростувати цю інформацію.

Голова виконавчого комітету реформ при президенті України, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав нинішній грузинський уряд повністю нелегітимним. У парламенті Грузії заявили, що Києву доведеться дати пояснення черговим “пропагандистським” висловлюванням Саакашвілі. Про це повідомляє Грузія Online.

“Я вважаю, що уряд Грузії повністю нелегітимний. Я ні на секунду не визнаю його законність і ні на секунду не визнаю законність існуючої ситуації в Грузії. Це незаконна ситуація”, – заявив Саакашвілі. Глава парламентського комітету з оборони і безпеки Грузії Іраклій Сесіашвілі заявив, що “чергова ганебна пропаганда Саакашвілі і його насичене брехнею заяву” нікого не здивували.

“Він є політичним злочинцем перед своєю країною і розшукується грузинським правосуддям, однак, це одна частина, і суспільство це добре бачить”, – сказав він. Парламентарій зазначив, що, оскільки Саакашвілі представляє владу України, то його висловлювання про легітимність уряду Грузії не залишаться без реакції.