Перед перетином кордону російські десантники роблять останні селфі (Фото)

На фото: десантура БТГ 106-ї дивізії ВДВ
На фото: десантура БТГ 106-ї дивізії ВДВ

Росія сконцентрувала близько українських кордонів свої свіжі війська і техніку. Солдати чекають нового марш-кидка, тому не витрачають час на маскування і благоустрій тимчасової польової інфраструктури. Натомість російські солдати роблять останні селфі, підписуючи фото різними нервовими статусами. Про це пише у соцмережі військовий експерт команди INFORMNAPALM Іраклій Комахідзе.

«Останні кілька днів спостерігаю активізацію російських підрозділів (БТГ/РТГ) які поетапно залишають базові табори, які знаходяться в М’ясниківсько/Неклиновському/Жовтневому районах Ростовської області і підтягуються в щільну до кордону з Україною», – пише Комахідзе.

Військове керівництво намагається хоч мінімально приховати бронетехніку, яка незабаром повинна перетнути українсько-російський кордон, у найближчих лісосмугах. Тим часом недалекі російські солдати публікують в соцмережах фото з місць перекидання, видаючи своє місцезнаходження.

«Перекидання-концентрація російських військ відзначається відразу за декількома напрямками (Азовському та Куйбишевському), підтягнуті до кордону підрозділи і бронетехніку по можливості вкривають у лісосмугах (в той же час ці придурки роблять селфі з місць, видаючи місцезнаходження і склад), тримаючи сили і кошти в режимі очікування до нового кидка, особливо не заморочуючись про благоустрій тимчасової польової інфраструктури на нових місцях.

Вся ця «передислокація» залишила свій слід і в соцмережах на сторінках російських військових з цих підрозділів, у багатьох з них нервовий настрій що виражається в коментарях і свіжих статусах типу «Поживу побачу, доживу дізнаюся, виживу врахую», «Шукаю роботу, варіанти?», «Зає-ло», - зазначає військовий експерт.

звантаження

 

 

 

 

 

 

 

 

звантаження