Опозиція і влада між собою домовилася – Юрій Шухевич на львівському Майдані (Відео)

Люди хотіли майдану без політиків, бо знали, куди ті заведуть. Опозиція і панівні партії є владою, а Президентові не варто довіряти.

Юрій Шухевич Фото: polemika.com.ua
Юрій Шухевич
Фото: polemika.com.ua

Про це Юрій Шухевич заявив зі сцени Євромайдану у Львові під час недільного віча.

Він нагадав, що Євромайдан починався із молоді, яка прагнула робити революцію без політиків.

І, власне, вони не хотіли політиканів, бо вони знали, куди ті заведуть. Тепер на Майдані стоять ще й досі люди з надією, яку їм обіцяли у передумові переговорів: реабілітація всіх репресованих і покарання винних у побитті, в катуванні, вбивстві мирних протестувальників. То була передумова до переговорів”, – зазначив Юрій Шухевич.

На його думку, за три місяці, поки тривають революційні події, українці мали можливість не один раз переконатись, що опозиція, це така сама влада, як і панівна партія.

“Бо що таке опозиція? Опозиція і панівна партія – разом вони є влада. І влада між собою домовилася, заговорила Народні ради. І потихеньку здали ці адміністрації, навіть, де вони вже були захоплені повністю. Під тиском так званих Народних рад, які були, в дійсності, далеко не народними. Там були депутати, але народу там не було“, – вважає Юрій Шухевич.

Він також закликав не довіряти президентові.

“Але чи можемо ми повірити Януковичу? Чи можемо ми повірити тій владі? Ні, і ще раз ні. Вже не раз вони обдурювали нас. Сьогодні генеральний прокурор говорить про 325 в’язнів, депутати від опозиції озвучували цифри 1500, а то і 2500. А ми ще не знаємо, скільки ув’язнено – ув’язнення продовжуються, але активістам тепер інкримінують “хуліганство”, і вони не попадають під жодні амністії“, – наголосив він.

Шухевич також вважає, що навіть зміна Конституції не стане перемогою для українців

“Якщо ви повернете якусь там Конституцію, що – будуть в нас праведні суди? Що – ДАЇшники не будуть вимагати від водіїв хабарів? Урядовці не будуть вимагати хабарів? Податкова не буде нищити, тиснути підприємців? Нічого подібного, все було і буде. Але вони домовляться. Вони відновлять Конституцію і покладуть вам на стіл. І скажуть, які вони герої! От і весь героїзм“, – зауважив він.

Син головнокомандувача УПА також відкрито закликав усіх небайдужих вступати до лав “Правого сектора”.

“Я заявляю і оголошую, що проводиться запис до силового крила “Правого Сектору”. Отих, що під червоно-чорними прапорами вмирали на барикадах. Які дійсно хочуть і готові не говорити, говорити і заговорювати всі віча, всі майдани, весь народ – а які готові боротися. Тому закликаю всіх небайдужих взятися, рішитися і, хто хоче – записатися. Повірте, Україну вони не здадуть. Я впевнений в цьому”, – переконаний Юрій Шухевич.