«Не виключено, що будуть провокації щодо Собору» – Філарет про Росію

1Предстоятель УПЦ (КП) Філарет наголосив, що українська армія і український народ вже показали, що вони можуть захистити свою землю.

Отримавши томос, Україна може очікувати на провокації з боку Російської Федерації, переконаний предстоятель УПЦ (КП) Філарет.

«Протистоянь хоче Москва, вона їх вигадує навіть там, де їх не існує. Тому не виключено, що будуть провокації щодо Собору. Але наша мета – провести все мирно, вільно, без насильства. Для нас це принципова позиція, тому що нам важливо зберегти державу», цитує Філарета «Уніан».

«Якщо Росія застосує силу, то знайдеться і відповідна сила. Українська армія і український народ вже показали, що вони можуть захистити свою землю. Росія і хотіла б, наприклад, просунутися на Донбасі, але не виходить. Крім того, цього не допустять США, Європа і весь демократичний світ. Вони не дозволять створити нову Російську імперію. Це дестабілізація в світі, це ворожнеча між Європою, Америкою та Росією», – наголосив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату.