Названо дві серйозні загрози, через які безпекова ситуація України може погіршитися найближчим часом

Як зазначила в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” народна депутатка від “Слуги народу” Мар’яна Безугла безпекова ситуація може погіршитися вже найближчим часом.

За словами Мар’яни Безугла попри те, що у нас немає якоїсь економічної можливості, але є дипломатична можливість. На її думку, двома серйозними загрозами для безпеки України на сьогодні є запуск газопроводу “Північний потік-2” та інтеграція Росії з Білоруссю.

“Небезпека в тому, що інтенсифікувалися два важливі процеси. Перший – інтеграція Білорусі, другий – фіналізація “Північного потоку-2″. Це не економічні загрози, а питання безпеки для України, які прописані в усіх керівних документах Російської Федерації й заплановані на найближчий час. Після цього наша ситуація з безпекою погіршиться”, – заявила Безугла.

Крім того, як зазначила Безугла, українська влада в таких умовах намагається не здаватися і максимально консолідувати міжнародну спільноту.

" Ми стоїмо на захисті Європи. Зараз ми досить успішно, причому зі зміною поколінь влади, гальмували цей процес, отримували підтримку. В першу чергу це дипломатичні інструменти, ми повинні робити все можливе", - сказала "слуга народу".