Навіщо Навальному “шиють” нову справу – Полозов пояснив причину

Як розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” російський адвокат Микола Полозов суд у Росії над опозиціонером Олексієм Навальним у справі про образу ветерана був придуманий, щоб дискредитувати його в очах росіян.

Збільшення тюремного терміну Навальному за нову справу не загрожує.

“Щодо цієї справи, то за неї не передбачено позбавлення волі, це може бути штраф, роботи якісь, але строк це не додасть. Справа придумана для іншого – для того, щоб спробувати дискредитувати Навального. Якщо вже не можна про нього промовчати, то, принаймні, хоча б спробувати його дискредитувати в очах громадськості, протиставивши його найсвятішому, що є зараз у путінській ідеології – перемозі у Великій Вітчизняній війні. Ось, мовляв, він проти ветеранів, значить, проти Перемоги й плює нам всім в обличчя”, – пояснив адвокат.

Нагадаємо, проти опозиціонера Олексія Навального в Росії висунули нове звинувачення - образа ветерана. За словами Полозова, справи, за якими Навальному можуть бути збільшені терміни перебування в місцях позбавлення волі, вже порушуються.

"Зокрема, це справа про шахрайство, пов'язана з тими пожертвами, які приходили на рахунки Фонду боротьби з корупцією, нібито він викрадав ці кошти. У влади є достатньо інструментів, щоб тримати його під вартою необмежено довго", - зазначив він.