Наступ російських військ проти України може перерости в третю світову війну – Кравчук

Леонід Кравчук

У Кремлі мають усвідомлювати, що новий наступ російських військ із подальшим захоплення територій України може перерости в третю світову війну.

Про це наголосив голова української делегації в ТКГ із врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу “Настоящее время”, створеного “Радіо свобода” за участю “Голосу Америки”.

Як зазначив Кравчук, якщо російські війська почнуть захоплювати нові землі в Україні, кожен громадянин повинен бути готовий до відбиття наступу.

"Громадянин, патріот і воїн - це єдине ціле. І я сьогодні бачу, як у багатьох областях "підриваються" люди, люди починають говорити, що нам потрібно бути готовими до всього. Я цим хочу сказати, щоб Росія розуміла, і Кремль розумів, що це не буде парад, - якщо вони наважаться, прийдуть в якийсь стан неосудності і підуть війною проти України, - це буде початок широкомасштабного конфлікту, який може перерости в третю світову війну. Це не буде легкого руху, як вони це відчули в Криму, це буде бій, це буде війна. Це буде захист України своєї землі. І я вірю, що цей захист буде дуже сильний і дуже патріотичний", - підкреслив Кравчук.