Нардепка Скороход розповіла все, що їй відомо про хід розслідування смерті Полякова

Фото з вільних джерел

Як розповіла в ефірі “Ток-шоу №1” на телеканалі “Україна 24” розповіла народна депутатка Анна Скороход, що її допитали щодо смерті Полякова лише через 21 день після трагедії.

За словами Скороход в справі про смерть народного депутата з групи “За майбутнє” Антона Полякова вже є результати багатьох експертиз.

“Мене ще не допустили до матеріалів щодо кримінальної справи, але обіцяють найближчим часом допустити й надати копію матеріалів… Я знаю, що вже є результати багатьох експертиз. Навіть сьогодні прийшли результати, але, на жаль, я не можу розголошувати”, – сказала Скороход.

Раніше нардеп Анна Скороход, яка перебувала у близьких стосунках з Антоном Поляковим, в ефірі телеканалу "Україна 24", заначила, що не вірить в природню смерть Полякова.

"Я повторюватиму завжди, поки не доб'юся правди, що Антона Полякова вбили. А як і хто, я думаю, ми з вами дізнаємося... У мене є питання, чому до сьогодні не пояснили борозну на шиї. Там був дуже чіткий слід від удушення. Я не розумію, чому досі не відновили події взагалі життя Антона за 7 жовтня та початок 8 жовтня. "Заяву було написано, були надані всі матеріали в НАБУ. На якій стадії справа - на сьогодні мені невідомо", - сказала вона.

Як пишуть "Ліга. Новини" правоохоронці повідомили, що в організмі померлого нардепа виявили алкоголь і важкий наркотик метадон.