На Сумщині кандидат у депутати заявив до поліції про побиття

Кандидат у депутати міської ради Тростянця на Сумщині подав заяву до поліції про побиття. Валерій Партала балотується від партії “Наш край”.

Про це повідомляє “ОПОРА”.

За його словами, 7 жовтня його та однопартійців побили члени команди чинного міського голови Тростянця та кандидата на цю ж посаду Юрія Бови від партії “Сила людей”.

Сталося під час зустрічі Юрія Бови з жителями села Станова, сказав він.

“Оскільки Юрій Бова використовує регулярно брехню в своїй агітації, я приїхав і знімав це. Ми потім це показуємо людям, щоб це могло бути предметом якихось позовів”, - говорить він.

Далі до нього підійшов заступник міського голови Тростянця Володимир Злепко, каже він.

“Вирвав у мене штатив із рук, вибив камеру, я відштовхнув від себе у результаті Злепка. Відео цього є. Після цього команда Юрія Бови натовпом накинулась на мене і в десять рук мене били”, - пояснив Партала.

За його словами, Валерій Партала відштовхнув Володимира Злепка, після чого він ледь не впав.

“Моя спроба перешкодити таким діям наразилася на замах штативом з відеокамери, яким Валерій Партала спробував вдарити і мене", - зазначив він.

Крім того, міський голова зазначив, що подібні дії вчиняли представники партії “Наш край” на агітаційних зустрічах “Сили людей” у селі Люджа та в Тростянці, на вулиці Луніна.

В обласному управлінні поліції Сумщини підтвердили факт звернення Валерія Партали. Наразі правоохоронці проводять перевірку.Валерій Партала надав фото, відео інциденту.

Провокація проти мера Тростянця і "Сили людей"Сьогодні відбулася провокація проти моєї виборчої діяльності та членів...

Gepostet von Yuriy Bova am Mittwoch, 7. Oktober 2020

На відеоматеріалах важко з’ясувати, з чого саме почався інцидент і до яких наслідків призвів, зазначають в ОПОРІ.