“Ми попереджаємо”, – у партії Порошенка жорстко зреагували на анонс телемосту з російськими окупантами

ф2Телемости з Росією-агресором можливі будуть тільки тоді, коли останній російський солдат покине територію України.

Про це заявили у партії “Європейська солідарність”, зреагувавши на анонс на російському телеканалі спільного з українським телеканалом телемосту, що має відбутись 12 липня.

Читайте також: Кремлівський пропагандист анонсував телеміст з українським телеканалом Медведчука між РФ і Україною (Відео)

У партії Порошенка нагадали, що російський пропагандистський телеканал “Россия 24” заборонений в Україні, тому ніяких телемостів проводити не може. Крім того, переконані у “ЄС”, такий телеміст російського телеканалу з українським телеканалом Віктора Медведчука напередодні парламентських виборів в Україні може тільки розбурхувати українське суспільство і розпалювати ворожнечу, що зрештою підпадає під дію статті Кримінального кодексу України.

Тому у партії Порошенка закликали всі профільні і правоохоронні органи України вивчити ситуацію щодо анонсованого кремлівськими пропагандистами телемосту і дати цьому правову оцінку.

“Ми попереджаємо”, – заявили у партії Порошенка про готовність до акцій протесту, якщо телеміст зх Росією-агресором відбудеться.

Ось повна версія заяви партії “Європейська солідарність“:

Анонсований на 12 липня «телеміст» за участю забороненого в Україні пропагандистського телеканалу Россия-24 та одного з українських каналів, який входить в медіа-групу Віктора Медведчука, – це серйозний виклик усій інформаційній безпеці України.

«Європейська солідарність» вважає, що даний проект – це безумовна легалізація пропагандистського російського контенту через українські мас-медіа, яку ми трактуємо як дії, які створюють реальні загрози національним інтересам, суверенітету і територіальній цілісності України.

«Європейська Солідарність» нагадує, що згідно указу Президента України Петра Порошенка №549/2015 від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» телеканал Росія-24, який входить до структури Федерального державного підприємства «Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія» і який фінансується з бюджету країни-агресора, знаходиться під санкціями. Тобто, щодо каналу діє норма про «обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування».

Ми нагадуємо ініціаторам та прямим виконавцям цього «телевізійного шоу», що умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності підпадають під кримінальне розслідування.

Ми вважаємо, що проведення так званого «телемосту» – це виключна провокація з боку Кремля. Це ще один механізм впливу на українців під час виборчої кампанії. Мета Москви проста – через буцім-то розмови «про мир» завести до Верховної Ради України якомога більшу кількість проросійських депутатів, аби політично закріпити реванш у стінах Верховної Ради.

Ми закликаємо Службу безпеки України, Раду національної безпеки і оборони України, Національну Раду з питань телебачення і радіомовлення дати миттєву реакцію щодо так званого «телемосту», анонсованого пропагандистським каналом Володимира Путіна.

Ми попереджаємо, що у разі відсутності такої реакції, залишаємо за собою право на протест проти бездіяльності вказаних органів.

Телемости з Росією можливі тільки тоді, коли останній чобіт російського військового покине територію України!