“Ми на фінальному етапі”: стало відомо чому Україна припинила авіасполучення з Білоруссю

Як заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” Україна припинила авіасполучення з Білоруссю і прольоти над цією країною аби захистити громадян України, які подорожують над іншими країнами.

“Головна мета – ми захищаємо, і це не санкції, а постанова уряду України. Ми захищаємо громадян України, які подорожують над іншими країнами. Ви бачили, що було минулого тижня, саме тому такі рішення Міністерство інфраструктури і уряд приймають”, – сказав Тимошенко.

Крім того, Тимошенко розповів про плани будівництва нових аеропортів в Україні і щодо створення національного авіаперевізника.

"Ми на фінальному етапі переговорів з деякими великими авіакомпаніями, з якими плануємо разом створити національного авіаперевізника, оскільки у них є досвід. Поточного року до "Великого будівництва" додані регіональні хаби, аеропорти. Наразі закінчується проєктування аеропортів, наприклад, в Ужгороді, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Кривому Розі, а також у Дніпрі, це великий аеропорт. В червні ви побачите, як полетять літаки в міста, де раніше взагалі їх не було", - сказав Тимошенко.