Медведчук не згоден із підозрою, предʼявленою Венедіктовою, і вказав на порушення законодавства

Голова Політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук ознайомився з підозрою, пред’явленою йому генеральним прокурором Іриною Венедіктовою.

Про це він заявив журналістам, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Я ознайомився і взяв копію… Підозра надіслано поштою до секретаріату Верховної Ради і за домашньою адресою… Ні в одному, ні в іншому місці цього підозри не було”, – сказав Медведчук після відвідування Офісу генерального прокурора в середу.

Адвокат зазначив, що у захисників є мінімум три години для ознайомлення з підозрою. За словами, адвоката Медведчука, Богдана Коваля, запобіжний захід Медведчуку швидше за все розглядатиме Печерський районний суд Києва.

«Ми вважаємо, що нас не повідомили про підозру, і тому особа не є притягнутою до відповідальності в розумінні Кримінально-процесуального кодексу, оскільки нам надали копію підозри, а не оригінал», - сказав він.

Також адвокат заявив, що злочини, в яких підозрюється Медведчук, не є насильницькими, тому тримання під вартою передбачає альтернативний запобіжний захід у вигляді застави. Однак, який може бути розмір застави, поки не відомо.

Коваль додав, що на розгляді запобіжного заходу захист Медведчука проситиме суд взагалі відмовити у задоволенні клопотання, оскільки вважають, що підозра їхньому підзахисному необґрунтована. Медведчук сьогодні прибув до офісу генерального прокурора. Разом з ним прибули депутати від ОПЗЖ і адвокати.