Марченко поскаржилась на обмеження:”Всі шарахаються, санкції діють”(Відео)

Оксана Марченко

Марченко пожалілася на персональні обмеження, які сталися в її житті. Зокрема, вона розповіла, що не може користуватися безготівкою, адже в неї заблоковані рахунки.

Про це повідомляє 24 канал.

А ще її обурило те, як вчорашні друзі відвернулися від них з чоловіком: згадавши водночас усіх попередніх президентів.

Дружина Медведчука визнала, що від їхньої родини всі шарахаються, бо американські санкції таки діють – і створюють дуже багато проблем. Інший момент, який каже повну неадекватність Марченко політичним реаліям, стосується моменту, коли вона описувала діяльність власного чоловіка.

Про те, що Медведчук боровся з корупцією та олігархами, щоб владу не можна було купити, це звучить просто як анекдот. Адже сам він стояв біля витоків олігархічного клану разом зі своїми партнерами братами Суркісами.

Вплив Медведчука на судову владу України

Сам Медведчук є типовим олігархом, який впливає через медіа на шлях розвитку країни. Але я хочу скористатися цим потоком фантазій від Оксани Марченко для того, щоб розповісти про вплив Медведчука на судову владу України.

Виявляється, в кума Путіна функціонує цілий налагоджений механізм ухвалення потрібних йому судових рішень. Головна умова для цього – щоб позови слухалися в Печерському суді Києва.

Водночас ця практика тягнеться ще з початку 2000-х років, коли опубліковали книжку про Медведчука "Нарцис", написану депутатом трьох скликань Дмитром Чоботом.