“Люди, не бійтеся, не буде війни” – Резніков про розгортання російських польових таборів біля українського кордону

Стягування російських військ до кордону з Україною і розгортання там польових таборів, включно з кухнями і шпиталями, Резніков оцінив як психологічний тиск.

Про це ввечері у п’ятницю, 9 квітня 2021 року, в ефірі одного з телеканалів заявив віцепрем’єрміністр — міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

«Україна не планує відповідати на провокації, але наша армія сильна, вона боронить наш з вами мир. Ми не дамо Росії шанс здійснити наступ», — слова урядовця.

«Я хочу поінформувати: те, що відбувається, ми сприймаємо як елемент інформаційної війни, яка є складовою гібридної війни, і створення цієї напруги — це якраз нагнітання панічного настрою в суспільстві. Люди, не бійтеся, не буде війни», — наголосив Олексій Резніков.

Наразі військова присутність РФ біля кордонів України найвища з 2014 року. Третина українців вважають ймовірним повномасштабне військове вторгнення РФ.

«Те, що ми чуємо, це елемент інформаційної війни, що є елементом гібридної війни. Це створення цього можливого панічного настрою в суспільстві. Люди, не бійтеся, не буде війни. Україна не планує робити жодної відповіді на провокації. Але наша армія є сильною, вона боронить наш з вами мир», – відповів він.

Крім того, Резніков ще раз наголосив, що Україна не відповідатиме на провокації з боку окупантів і не даватиме привід «або шанс отримати наступ з боку нашого північного сусіда».