“Кожна хвилина роботи парламенту — це гроші”: нардеп зі “Слуги народу” про сутичку в Раді

Фото з вільних джерел

Нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Качура в програмі “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” прокоментував бійку у Раді після різких слів депутата Микити Потураєва на адресу депутатів від ОПЗЖ.

За словами Олександр Качури вирішення питань кулаками неприпустимі для парламенту.

“Цьому не місце в залі Верховної Ради. Якщо когось кривдять, у нас є регламентний комітет, потрібно туди писати заяву, не реагувати на будь-які звинувачення, тому що все має відповідати букві закону”, — сказав він.Ми йдемо за процедурою. Депутати мають право подавати правки, вони їх подають. Але в регламенті також написано, що якщо ти повідомляєш правку, то потрібно говорити з приводу цієї правки. А тут розповідають про все підряд — про своїх знайомих, якісь історії з особистого життя. Це точно не те, що повинні слухати громадяни України та за що повинні платити платники податків.”

Як зазначив Олександр Качура кожна хвилина роботи парламенту — це гроші.

"Тому ми поки працюємо, продовжуємо розгляд законопроєктів", — сказав він.

Нагадаємо, "слуга народу" Микита Потураєв різко висловився на адресу ОПЗЖ під час розгляду понад 500 поправок до законопроєкту про незалежність Нацради з телебачення і радіомовлення. Він заявив, що "епоха бідності" в Україні закінчиться, коли "повсталий народ витягне ось цю фракцію, доходи якої можна порівняти з річним бюджетом України, і розстріляє". Після цих слів почалася сутичка.