“Хочу побачити мільйони вакцин” – екс-нардеп прокоментував відставку Степанова і спрогнозував його заміну

Екснардеп Борислав Береза ​​в програмі “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” прокоментував відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Екс-нардеп також покритикував уряд.

На думку екс-нардепа Берези, питання щодо зняття з посади МОЗ Степанова, “було зрозумілим. Питання в тому, хто буде після нього”.

“Якщо ви згадаєте, уряд у нас не має ні затвердженої програми, ні в цілому стратегії, яку б вони виконували. У Степанова те ж саме, у нього не було стратегії. Йому говорили ще навесні минулого року, що потрібно закуповувати кисень, – він не реагував. І восени волонтери закуповували. І так кожен раз. Коли говорили, що потрібно починати переговори з вакцин, всі мовчали. Але в цьому не Степанов повинен відповідати, за це відповідає президент і прем’єр-міністр, як і у всіх країнах. Скрізь глави держав проводили переговори, той же Борис Джонсон, Трамп і потім Байден, в Ізраїлі — Нетаньяху і так далі. Але саме Степанов був менеджером все процесів, і те, що ми бачимо, показує, що ситуація тільки погіршується”, — сказав він.

Як зауважив Береза, майбутній міністр не повинен приписувати собі досягнення.

"Хто прийде — вже відомо, що Ляшко. Його будуть намагатися проштовхнути. Але що буде пропонувати Ляшко, який працював в тандемі зі Степановим, мені дуже цікаво. Він може розповідати, що робиться. Але якщо не буде мовчати й нічого робити, як Степанов, буде ще гірше. І ще, поки тільки анонсували вакцини, мільйони вакцин Pfizer влітку, літо через два тижні. Я хочу побачити ці мільйони вакцин ", - сказав він.