Каськів затриманий в Панамі офіційно – Луценко

ф1Уже впродовж найближчих двох діб суд Панами розгляне справу по суті.

Після надання Україною офіційний документів екс-главу Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва в Панамі затримали. Про це Генпрокурор України повідомив “Українській правді“.

Щодо процедури видачі, то після затримання Каськіва протягом 48 годин має відбутися слухання в справі.

“У разі його згоди на добровільну видачу, екстрадиція відбуватиметься за спрощеною процедурою і триватиме до 30 днів для узгодження всіх процедурних питань з українською стороною (надання даних представників України, які прибудуть в аеропорт Тукумен для здійснення передачі, та узгодження всіх логістичних питань)”, – зазначив Луценко.

Генпрокурор пояснює, що у разі відмови Каськіва від добровільної видачі, за законодавством Панами стороні надається 60 днів для захисту своїх інтересів та подачі контраргументів на матеріали компетентних органів України.

"Проте, панамська сторона запевняє, що наразі не бачить підстав для відмови у видачі Каськіва. Також на цей час у діях Каськіва на території Панами не виявлено порушень кримінального законодавства країни", – зазначив він.

Читайте також: Вкрав в України 7,5 млн грн? Каськіва оголосили в розшук

Раніше Юрій Луценко вже повідомляв про затримання Каськіва панамською владою. На це Каськів у мережі повідомив, що його ніхто не затримував і на доказ сфотографувався поруч з панамським поліцейським і свіжою тамтешньою газетою.

В Україні Каськіва як посадовця часів Януковича підрозрюють у розкраданні. Мова йде про розкрадання державних коштів в 2012-2013 роках — 7 500 000 гривень за укладеним Каськівим договору про надання рекламних послуг з ТОВ «Глорія», як виявилося фіктивних.

Рішенням суду Каськів, який тривалий час переховується за кордоном, оголошений в розшук, на його майно накладено арешт.