“Істерія на російських каналах неймовірна” – політолог про нову, неминучу на Донбасі військово-політичну провокацію

Фото з вільних джерел

Як заявив в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” російський політолог Андрій Піонтковський, Росія найближчим часом влаштує на Донбасі нову військово-політичну провокацію.

Як зазначає Піонтковський цей депутат проговорився - можливо, свідомо і за дорученням зверху про плани, які виношуються в Кремлі.

"Цілком можливо, що наступного дня після виборів вони підіб'ють підсумки й скажуть, що 600 тис. російських громадян одностайно проголосували на Донбасі за "Єдину Росію", і вони це вважають волевиявленням "вільного ордловського народу", який бажає приєднатися до Росії. У будь-якому разі рівень істерії та ненависті до України на російських каналах неймовірний - заклики про приєднання, звільнення пригноблених росіян тощо. Самій російській верхівці важко буде зіскочити з хвилі цієї істерії. Тому я вважаю неминучою якусь військово-політичну провокацію на Донбасі найближчим часом", - заявив Піонтковський.

Нагадаємо, депутат Держдуми РФ від партії "Єдина Росія" Дмитро Саблін приїхав до окупованого Донецька, де заявив, що на Донбасі "проходить експеримент з возз'єднання території з Росією".

При цьому Саблін висловив упевненість, що вже на наступних виборах до Держдуми Росії в ОРДЛО будуть нарізані російські мажоритарні округи. Наразі тепер, за його словами, округи не можуть бути створені, "тому що не вистачає поки жителів, які мають паспорти (Росії - ред.) для окремого округу".

У липні перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД Віктор Водолацький повідомив, що в окупованих районах Донбасу російські паспорти за спрощеною схемою отримали понад 600 тисяч українців.

Вибори до Держдуми Росії мають відбутися в період 17-19 вересня з завершенням в єдиний день голосування 19 вересня 2021 року.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Васил Заяц

Незрозумiло cтосовно icтерii по вiдношенню до Донбасу.