Які дві найголовніші проблеми цьогорічних місцевих виборів? Міністр юстиції розповів

Фото: пресслужба кабінету міністрів України

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що найбільшими проблемами на цьогорічних місцевих виборах є велика кількість охочих змінити інформацію про партії в останні дні перед закінченням реєстрації кандидатів, а також поява “кандидатів-клонів”.

Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Місцеві вибори поки що для нас вилилися у дві проблеми: надзвичайно велика кількість бажаючих змінити інформацію про партії та їхні регіональні підрозділи в останні дні перед дедлайном на реєстрацію кандидатів, та охочі змінити свої імена та прізвища на ті, які носять лідери виборчих перегонів”, – написав він.

Як зазначив міністр, при цьому юридичних підстав для відмови заявникам у зміні імен немає. При цьому він зауважив, що міністерство запропонує Верховній раді внести зміни до Виборчого кодексу для того, щоб зміни в імені відображалися безпосередньо в бюлетені.

Окрім того, Малюська подякував працівникам структурних підрозділів Мін’юсту, які, за його словами, коштом свого вільного часу та сну проводили реєстрацію в надзвичайно напруженій атмосфері.