“Я маю на це повне право”. Зеленський розповів, чому користується державною дачею

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що має право на проживання на державній дачі, однак планує з неї з’їхати. Водночас за його словами, вже є державна резиденція, в якій проживають діти без батьків.

“Щодо державних дач, я маю на це повне право, чи я не хочу жити в готелі. Що б я не зробив, ви все одно будете приїжджати до мене в гості і запускати дрон. Щодо дітей, як обіцяв на дачах державних де є будівля, дача, державна резиденція, там є багато будівель. Вони передані дітям які живуть без батьків. Живуть там рік”, — заявив президент під час пресмарафону 26 листопада, повідомляє Суспільне. Новини.

При цьому він відзначив, що був на дачі в Синьограх тільки кілька разів.

"Я з”їду з цієї дачі. Щодо Синьогори всього я був там 4 рази, за 2, 5 років", — зазначив Зеленський.

Окрім того, за словами президента, він планував надати резиденцію у Синьогорах для святкування 30 років української дипломатії.

"Щодо приватного використання, 22 число важлива дата, 22 грудня - 30 років української дипломатії, до цього моменту я хотів надати резиденцію для дипломатів. Це заздалегіть відомо. 20 буде Івано-Франківськ, перший приїзд послів, більше 150. Це буде історія серйозна це буде відбуватись в державній резиденції в Готі. Таких місць, щоб їх приймати немає, це буде там. Щодо доріг, в Франківську найбільший показник зроблених доріг. Я б хотів, щоб до 22 побудувалась дорога і нею будуть їздити посли", — розповів президент.