Головна причина виключення Гео Лероса з фракції “Слуга народу”: підписи збирали напередодні (Відео)

Гео Лерос

2 вересня народного депутата Гео Лероса офіційно виключили з фракції «Слуга народу», відповідне рішення про це оголосив спікер Дмитро Разумков.

Підписи виключення Лероса у монобільшості почали збирати ще напередодні, після того, як він виступив з трибуни Верховної Ради з критичною промовою на адресу президента та голови ОП. Саме після цього виступу, як стверджує депутат, Володимир Зеленський та Андрій Єрмак особисто звернулись до керівництва фракції з вимогою виключити його з її складу. Водночас не всі представники «Слуги народу» вважають правильним спосіб, у який все відбулося.

Сам же Гео Лерос головною причиною виключення з фракції “Слуга народу” вбачає у наступному: ” Справа в об’єктивній критиці й у тому, що Офіс президента і особисто президент не готові сприймати будь-яку критику в будь-якій формі.” Джерело Facebook-сторінка нардепа Лероса, Лерос

Шановні депутати СН, я хочу подякувати тим, хто мене підтримав та тим, хто робить мене сильнішим.Я добре знаю, казати правду – невігдно, навіть небезпечно. Учора мені додали ще дві кримінальні справи, а у п’ятницю мені спалили авто, але я почуваю себе прекрасно, бо я вільна людина. Немає кращого відчуття за свободу.Я пам’ятаю в Трускавці полум’я в очах депутатів слуги народу, які йшли в парламент на крилах змін, з піднесенним бажанням реформувати країну.Останнім часом я все більше помічаю в ваших очах сором та зневіру. Але все в ваших руках, ви не раби…Щодо виключення з фракції. Ще нікого не виключали з фракції так підло, під тиском збираючи підписи за спиною. Мені прикро, що ви стали учасниками цієї ганебною події.Окрема зневага до Арахамії, який мені «зливав» інформацію з Офісу президента, а паралельно догоджав Зеленському та Офісу президента, допомагаючи «грати» проти мене, так само як він сьогодні озвучив брехливі темники подоляка. Весь цей цинізм – сигнал для кожного з вас, що щось в країні не так.Пане Президенте, ви стверджуєте, що будь якою ціною хочете миру, але мир у боягуза наступає з білим прапором в руках.

Gepostet von Geo Leros am Mittwoch, 2. September 2020

“Пане президенте, я ніколи не був чиновником, не клоун з “95 кварталу” та не ларьочний рєшала, мені хабарів не дают.

Ви всіх оббріхуєте як бабця, ця звичка у вас зберіглись ще з часів служби пропагандистом олігархів. Я направлю заяву про злочин, розкажете слідчим, де і у кого я взяв хабар.

Ви краще обережніше складайте гроші депутатам в конверти, щоб ненароком на них не було написано ДТЕК.

Щодо зрадника, запам’ятайте мої слова: ваш слід в історії – це матеріали справи про державну зраду”.