Ексрадник Путіна розповів чому адміністрація США “крок за кроком погіршує становище України”

Як зазначив в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов, позиція США дає Кремлю “зелене світло” для агресії проти України.

Ілларіонов підкреслив, що його “дуже насторожує позиція американської адміністрації, яка крок за кроком погіршує становище України”, бо президент США Джо Байден пішов назустріч президенту Росії Володимиру Путіну, запропонувавши йому переговори.

"З того, що зараз видно з пресрелізів обох президентів, зрозуміло, що Байден продовжує ту саму політику заохочення агресора, яку проводив з моменту інавгурації, просто зробив ще один набагато радикальніший крок порівняно з тими, які робив останні три місяці. Такий крок не може зробити нічого, як ще більше заохочувати Путіна до ще агресивніших дій", - сказав він.

Крім того, Ілларіонов звернув увагу на пресреліз, опублікований Кремлем, згіно з яким оприлюднено як мінімум 5 областей співпраці, які Байден запропонував Путіну - "забезпечення стратегічної стабільності, контроль над озброєннями, іранська ядерна програма, ситуація в Афганістані, кліматичні проблеми тощо".

"Путін, звичайно, легко віддав те, що йому нічого не вартує - погодився взяти участь в абсолютно безглуздому саміті з кліматичних проблем 22-23 квітня. Це йому нічого не вартує. Звичайно, в путінському пресрелізі є слова про Україну - сказано, що Путін розповів своє бачення, як українські проблеми можуть бути вирішені. Обидва прес-релізи повідомляють про те, що Байден зустрівся б з Путіним. Це сильно нагадує зустріч у Мюнхені в 1938 році перед тим, як розділити Чехословаччину. По суті справи, Байден зробив те , що запропонував Чемберлен у 1938 році - зустріч з Гітлером", - заявив ексрадник президента Росії.