Медведчук зустрівся з ватажками “ДНР” і “ЛНР” та анонсував звільнення чотирьох українських полонених. Прізвища відомі

Вікто рМедведчук і так звані глави самопроголошених ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін та Леонід Пасічник на зустрічі в Мінську 27 червня. Фото - ТАСС
Віктор Медведчук і так звані глави самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” Денис Пушилін та Леонід Пасічник на зустрічі в Мінську 27 червня. Фото – ТАСС

Росія зі своїми маріонетками на окупованому Донбасі вже два роки ігнорує офіційні пропозиції і вимоги України та світової спільноти звільнити українських політв’язнів Кремля і полонених на окупованій частині Донбасу, однак Путін радо підігрує своєму куму – українському політику Віктору Медведчуку, який зараз балотуєтсья до ВР.

Так звані глави самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” під час зустрічі з Віктором Медведчуком сьогодні в Мінську дали згоду відпустити чотирьох українських полонених, утримуваних бойовиками на окупованому Донбасі.

Про це, публікуючи фото з зустрічі, пише російське видання ТАСС.

Як ідеться в повідомленні, чотирьох українських полонених ватажки бойовиків мають намір передати Медведчуку 28 червня в Мінську як “жест доброї волі”.

Український політик і кум Путіна Віктор Медведчук уточнив, що троє з чотирьох заручників, які завтра планують віддати йому російські окупанти Донбасу, – військові.

Соратник Медведчука по політичній партії Вадим Рабинович у Фейсбук опублікував список із чотирьох прізвищ полонених, яких завтра бойовики мають намір передати Медведчуку.

ф1