Джо Байден та Олаф Шольц розповіли на прес-конференції про підтримку України щодо агресії РФ (Відео Наживо)

Фото з вільних джерел

Президент США Джо Байден та канцлер Німеччини Олаф Шольц на прес-конференції відповіли на запитання журналістів щодо плану допомоги Україні у разі вторгнення РФ.

Читайте також: Стала відома реакція німецького канцлера у Вашингтоні щодо загрози російського вторгнення в Україну: “Росія заплатить високу ціну”

Американські військові прибувають в Європу

  • На початку лютого Байден погодив додаткове перекидання військ США до Європи. У такий спосіб Вашингтон хоче продемонструвати підтримку союзників по НАТО на тлі загроз посилення агресії Росії.
  • США відправили військових до Румунії, Польщі та Німеччини. Загалом – близько 2 000 солдатів. Одна з груп напередодні висадилася за 70 кілометрів від польсько-українського кордону.

Німеччина направляє війська у Литву

Водночас, як пише Taglicher Anzeiger, вже найближчим часом 350 військових перекине й Німеччина – у Литву. У такий спосіб Берлін посилює східний фланг НАТО, пояснила очільниця оборонного відомства країни Крістіна Ламбрехт. "Ми посилаємо чіткий сигнал нашим союзникам про те, що вони можуть на нас покластися", – підкреслила вона.Зверніть увагу! Станом на 7 лютого близько 500 німецьких солдатів вже перебувають у Литві. Їх направили туди у рамках так званої передової присутності Західного військового альянсу.