“Душа болить за те, що сьогодні відбувається…” – експрем’єр планує повернутися до влади

Володимир Гройсман

Як розповів в ефірі каналу “Україна 24” експрем’єр-міністр України Володимир Гройсман, що в разі виборів братиме в них участь, , проте знову в прем’єри не йде .

“Мене серед кандидатів немає, хтось постійно запускає цю інформацію… Я не знаю, хто там готовий йти працювати прем’єром, будь ласка. Я вважаю, що демократично відбувається зовсім по-іншому. Якщо настає момент, треба перезавантажити владу. Перезавантажити її можна виборами – або черговими, або позачерговими. Будуть вибори — я братиму в них участь, люди дадуть оцінку. У мене сьогодні просто душа болить за те, що відбувається…” — сказав він.

Крім того, як зазначив колишній премьер, на даному етапі говорити про об'єднання з іншими політсилами рано.

"Українська стратегія" — партія нашої команди, вона зараз вибудовується, я щодня контактую з різними регіонами України. Ми рухаємося вперед. Я вважаю, що на даному етапі говорити про об'єднання з іншими політсилами рано, об'єднуватися можна тільки з урахуванням фундаментальних речей. Я хочу конкретики, просто у владу не піду заради того, щоб бути у владі, це можете зафіксувати. У мене є чіткі завдання: я хочу, щоб українці нормально жили, щоб Україна була нормальною для життя", — сказав він.

Раніше Гройсман підтримав санкції Ради національної безпеки та оборони проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.