До кінця року на дорогах України запрацюють понад 50 комплексів для зважування фур

До кінця 2020 року на українських дорогах працюватимуть понад 50 автоматичних систем, які контролюють дотримання габаритно-вагових обмежень.

Як повідомляє пресслужба Офісу президента, очільник Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що в шести областях температура перевищує 28˚С. У таку спеку під вагою фур рейнується асфальтне покриття, тому вдень поліція обмежує пересування багатотонного й габаритного транспорту в цих регіонах.

Зеленський закликав організувати роботу зі зважування такого транспорту. Тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що вже проведено тендер, і до кінця року на всіх дорогах працюватимуть 54 автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю.

  • 23 червня у відеозверненні Зеленський закликав водіїв-далекобійників не шукати обхідних шляхів для проїзду із перевантаженим транспортом, а також пригрозив їм покаранням.
  • 25 червня у відповідь в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників заявили, що “готуються відповісти на образу, яку було нанесено водіям, яких в Україні понад 1,5 мільйона, які працюють на економіку держави.
  • У Мінінфраструктури розповіли про “рекордний” штраф за перевантаження.